Predaj, montáž a servis klimatizácie Tekovské Lužany

Hlavnou činnosťou našej firmy je predaj, montáž a servis klimatizácie aj v obci Tekovské Lužany a okolí. Na trhu s klimatizáciami pôsobíme od roku 2017, máme bohaté skúsenosti a množstvo spokojných zákazníkov aj v obci Tekovské Lužany, preto by sme Vám touto cestou chceli ponúknuť naše služby. Ponúkame klimatizácie od overených výrobcov klimatizácii Gree, Toshiba a Sinclair

Klimatizácie Tekovské Lužany od Levice-klima.sk

Ak hľadáte klimatizáciu do domu, bytu, alebo do firmy v obci Tekovské Lužany, alebo okolí, neváhajte nás kontaktovať, či už telefonicky: 0950 580 490, alebo e-mailom: leviceklima@gmail.com. Dohodneme si s Vami bezplatnú obhliadku miesta montáže a na základe obhliadky vypracujeme nezáväznú cenovú ponuku šitú na mieru práve pre Vašu nehnuteľnosť.

Neváhajte nás kontaktovať aj v prípade, že máte záujem o servisné služby pre Vašu klimatizáciu v obci Tekovské Lužany, ako čistenie, dezinfekciu, demontáž pred zateplením a opätovnú montáž klimatizácie po zateplení bytovky, plnenie chladiva do chladivového okruhu klimatizácie a iné servisné úkony.

Klimatizácie v našej ponuke