Vyberte výrobcu:
WIFI ovládanie na diaľku:
Energetická trieda kúrenia:
Energetická trieda chladenia:
Teplotný rozsah chladenia:
Teplotný rozsah kúrenia:
Cena:
Výkon chladenia:
Výkon kúrenia:
SEER:
SCOP:
Hlučnosť vnútornej jednotky:

Klimatizácie gree

Gree je najväčší svetový výrobca klimatizácii. Na trhu sa nachádza od roku 1991. Zamestnáva cez 90.000 zamestnancov. Ročne vyprodukujú klimatizácie v počte viac ako 60 miliónov kusov. Gree ponúka podľa nášho názoru najlepší pomer ceny a kvality.
Gree PULARGree PULAR
Séria PULAR Vás zaujme elegantným a nenápadným dizajnom so skrytým LED displejom. Všetky jednotky z tejto série sú štandardne vybavené WiFi modulom, pre pohodlné ovládanie pomocou Vášho inteligentného zariadenia. Disponuje siedmimi rýchlosťami ventilátora a tiež Cold plasma generátorom. Klimatizácia Pular je jedna z najtichších vo svojej triede, iba 21dB.
Gree FAIRYGree FAIRY
Fairy sa vyznačuje elegantným dizajnom, vďaka 7 rýchlostiam ventilátora je možné zvoliť požadovánú úroveň chladenia. Zabudovaný WiFi modul umožňuje pohodlné ovládanie zariadenie cez smartón a studený plazmový filter zaistí čistý a zdravý vzduch vo vašom domove. Dostupná v bielej, čiernej a striebornej farbe
Gree AMBERGree AMBER
Vďaka minimalistickému dizajnu sa nástenná klimatizácia AMBER hodí do každého interiéru. Okrem nenápadného vzhľadu zaujme jednoduchou obsluhou, 3D výstupom vzduchu a 7 úrovňami ventilátora. Hlučnosť vnútornej jednotky pri minimálnej rýchlosti ventilátora je len do 24 dB (A). Moderné diaľkové ovládanie s LCD displejom pre riadenie všetkých funkcií je súčasťou dodávky tejto klimatizačnej jednotky.
Gree U-CROWNGree U-CROWN
Klimatizácie U-crown predstavujú špičku klimatizačných zariadení. Vďaka 2 stupňovému kompresoru dosahuje U-crown výborných parametrov výkonu a tichého úsporného chodu. Elegantné moderné spracovanie dizajnu uspokojí požiadavky aj najnáročnejších zákazníkov.
Gree Parapetná
Spodný výfuk vzduchu v režime ohrevu dokáže pocitovo nahradiť podlahové kúrenie, ochrana proti vyfukovaniu studeného vzduchu v režime kúrenia zaistí, že pri spustení režimu kúrenia neni v prvých minútach vyfukovaný studený alebo vlažný vzduch. Jednotka počká a vyfukuje až teplý vzduch.
Gree Kazetová
Kazetová klimatizácia dokonale splynie so stropom Vašej kancelárie. Vďaka lepšej možnosti umiestnenia klimatizácie v strede miestnosti dokonalejšie vychladí, alebo vykúri priestor. Možno pripojiť iba v kombinácii s free-match vonkajšími jednotkami.
Gree Multi-Split
Multi-split FREE-MATCH vonkajšia klimatizačná jednotka umožňuje pripojiť 2 až 5 vnútorných jednotiek na jednu vonkajšiu jednotku.