Vyberte výrobcu:
WIFI ovládanie na diaľku:
Energetická trieda kúrenia:
Energetická trieda chladenia:
Teplotný rozsah chladenia:
Teplotný rozsah kúrenia:
Cena:
Výkon chladenia:
Výkon kúrenia:
SEER:
SCOP:
Hlučnosť vnútornej jednotky:

Klimatizácie gree

Gree je najväčší svetový výrobca klimatizácii. Na trhu sa nachádza od roku 1991. Zamestnáva cez 90.000 zamestnancov. Ročne vyprodukujú klimatizácie v počte viac ako 60 miliónov kusov. Gree ponúka podľa nášho názoru najlepší pomer ceny a kvality.
Gree PULARGree PULAR
Séria PULAR Vás zaujme elegantným a nenápadným dizajnom so skrytým LED displejom. Všetky jednotky z tejto série sú štandardne vybavené WiFi modulom, pre pohodlné ovládanie pomocou Vášho inteligentného zariadenia. Disponuje siedmimi rýchlosťami ventilátora a tiež Cold plasma generátorom. Klimatizácia Pular je jedna z najtichších vo svojej triede, iba 21dB.
Gree CLIVIAGree CLIVIANovinka
Klimatizácie modelovej rady Clivia sú novinku roku 2023. Obsahujú všetko, čo si pri modernej klimatizácii môžete predstaviť ako napríklad, vstavaný WIFI modul, skrytý LED displej, ale aj UV-C lampu a plazmový ionizér pre dokonalú sterilizáciu a čistotu vyfukovaného vzduchu. Klimatizácia Gree Clivia vykuruje do vonkajšej teploty -25°C. Toto všetko dokáže klimatiizácia Gree Clivia pri hlučnosti, ktorá začína na hodnote neuveriteľných 19dB.
Gree FAIRYGree FAIRY
Fairy sa vyznačuje elegantným dizajnom, vďaka 7 rýchlostiam ventilátora je možné zvoliť požadovánú úroveň chladenia. Zabudovaný WiFi modul umožňuje pohodlné ovládanie zariadenie cez smartón a studený plazmový filter zaistí čistý a zdravý vzduch vo vašom domove. Dostupná v bielej, čiernej a striebornej farbe
Gree AMBERGree AMBER
Vďaka minimalistickému dizajnu sa nástenná klimatizácia AMBER hodí do každého interiéru. Okrem nenápadného vzhľadu zaujme jednoduchou obsluhou, 3D výstupom vzduchu a 7 úrovňami ventilátora. Moderné diaľkové ovládanie s LCD displejom pre riadenie všetkých funkcií je súčasťou dodávky tejto klimatizačnej jednotky.
Gree U-CROWNGree U-CROWN
Klimatizácie U-crown predstavujú špičku klimatizačných zariadení. Vďaka 2 stupňovému kompresoru dosahuje U-crown výborných parametrov výkonu a tichého úsporného chodu. Elegantné moderné spracovanie dizajnu uspokojí požiadavky aj najnáročnejších zákazníkov.
Gree Parapetná
Spodný výfuk vzduchu v režime ohrevu dokáže pocitovo nahradiť podlahové kúrenie, ochrana proti vyfukovaniu studeného vzduchu v režime kúrenia zaistí, že pri spustení režimu kúrenia neni v prvých minútach vyfukovaný studený alebo vlažný vzduch. Jednotka počká a vyfukuje až teplý vzduch.
Gree Kazetová
Kazetová klimatizácia dokonale splynie so stropom Vašej kancelárie. Vďaka lepšej možnosti umiestnenia klimatizácie v strede miestnosti dokonalejšie vychladí, alebo vykúri priestor. Možno pripojiť iba v kombinácii s free-match vonkajšími jednotkami.
Gree Multi-Split
Multi-split FREE-MATCH vonkajšia klimatizačná jednotka umožňuje pripojiť 2 až 5 vnútorných jednotiek na jednu vonkajšiu jednotku.