Vyberte výrobcu:
WIFI ovládanie na diaľku:
Energetická trieda kúrenia:
Energetická trieda chladenia:
Teplotný rozsah chladenia:
Teplotný rozsah kúrenia:
Cena:
Výkon chladenia:
Výkon kúrenia:
SEER:
SCOP:
Hlučnosť vnútornej jednotky:

Klimatizácie gree

Gree je najväčší svetový výrobca klimatizácii. Na trhu sa nachádza od roku 1991. Zamestnáva cez 90.000 zamestnancov. Ročne vyprodukujú klimatizácie v počte viac ako 60 miliónov kusov. Gree ponúka podľa nášho názoru najlepší pomer ceny a kvality.
Gree BORAGree BORA
Séria BORA je základnou sériou, ktorá ponúka cenovo dostupné riešenie pre Váš domov. Pohodlná regulácia teploty je zaistená funkciou „I FEEL“. Vďaka použitiu ekologicky šetrného chladiva R32, sa výrazne znižuje dopad na životné prostredie
Gree PULARGree PULAR
Séria PULAR Vás zaujme elegantným a nenápadným dizajnom so skrytým LED displejom. Všetky jednotky z tejto série sú štandardne vybavené WiFi modulom, pre pohodlné ovládanie pomocou Vášho inteligentného zariadenia. Disponuje siedmimi rýchlosťami ventilátora a tiež Cold plasma generátorom. Klimatizácia Pular je jedna z najtichších vo svojej triede, iba 21dB.
Gree FAIRYGree FAIRY
Fairy sa vyznačuje elegantným dizajnom, vďaka 7 rýchlostiam ventilátora je možné zvoliť požadovánú úroveň chladenia. Zabudovaný WiFi modul umožňuje pohodlné ovládanie zariadenie cez smartón a studený plazmový filter zaistí čistý a zdravý vzduch vo vašom domove. Dostupná v bielej, čiernej a striebornej farbe
Gree AMBERGree AMBER
Vďaka minimalistickému dizajnu sa nástenná klimatizácia AMBER hodí do každého interiéru. Okrem nenápadného vzhľadu zaujme jednoduchou obsluhou, 3D výstupom vzduchu a 7 úrovňami ventilátora. Hlučnosť vnútornej jednotky pri minimálnej rýchlosti ventilátora je len do 24 dB (A). Moderné diaľkové ovládanie s LCD displejom pre riadenie všetkých funkcií je súčasťou dodávky tejto klimatizačnej jednotky.
Gree G-TECHGree G-TECH
Séria klimatizácii G-TECH na prvý pohľad zaujme oblým, bielo-strieborným dizajnom. Medzi ďalšie prednosti patrí 7 úrovní ventilátora. 3D prúdenie výstupného vzduchu, Cold plasma generátor a možnosť vykurovať až do -22°C. Samozrejmosťou je ekologické chladivo R32.
Gree U-CROWNGree U-CROWN
Klimatizácie U-crown predstavujú špičku klimatizačných zariadení. Vďaka 2 stupňovému kompresoru dosahuje U-crown výborných parametrov výkonu a tichého úsporného chodu. Elegantné moderné spracovanie dizajnu uspokojí požiadavky aj najnáročnejších zákazníkov.
Gree Parapetná
Spodný výfuk vzduchu v režime ohrevu dokáže pocitovo nahradiť podlahové kúrenie, ochrana proti vyfukovaniu studeného vzduchu v režime kúrenia zaistí, že pri spustení režimu kúrenia neni v prvých minútach vyfukovaný studený alebo vlažný vzduch. Jednotka počká a vyfukuje až teplý vzduch.
Gree Kazetová
Kazetová klimatizácia dokonale splynie so stropom Vašej kancelárie. Vďaka lepšej možnosti umiestnenia klimatizácie v strede miestnosti dokonalejšie vychladí, alebo vykúri priestor. Možno pripojiť iba v kombinácii s free-match vonkajšími jednotkami.
Gree Multi-Split
Multi-split FREE-MATCH vonkajšia klimatizačná jednotka umožňuje pripojiť 2 až 5 vnútorných jednotiek na jednu vonkajšiu jednotku.