Vyberte výrobcu:
WIFI ovládanie na diaľku:
Energetická trieda kúrenia:
Energetická trieda chladenia:
Teplotný rozsah chladenia:
Teplotný rozsah kúrenia:
Cena:
Výkon chladenia:
Výkon kúrenia:
SEER:
SCOP:
Hlučnosť vnútornej jednotky:

Klimatizácie toshiba

Toshiba je výrobca klimatizácii so zárukou vysokej kvality svojich výrobkov. Klimatizácie značky Toshiba odporúčame najmä zákazníkom, ktorí si potrpia na vysoký štandard kvality kupovaných spotrebičov a nevadí im si za tento štandard niečo priplatiť.
Toshiba SEIYA
Perfektný prvý krok do sveta klimatizácií s invertorovou technológiou a všetkými skutočne užitočnými funkciami. Vrátane tichého druhu prevádzky pre vonkajšiu a vnútornú jednotku
Toshiba HAORI
HAORI prináša elegantný dizajn, ktorý Vás nadchne. Účinnosť najvyššej triedy, tichý chod a zvýšená kvalita vašeho ovzdušia vďaka IAQ a plazmovým filtrom zabezpečí pohodlie domova. Inovatívna jednotka prichádza s novinkou textilného dizajnu, ktorý umožnuje výber zo štandardných farieb ako tmavo alebo bledo šedá až po výberové farby ako napríklad smaragdová zelená.
Toshiba SHORAI Edge
To najlepšie z univerzálneho modelu SUZUMI a prémiového zariadenia DAISEIKAI v jednom systéme s názvom SHORAI. Vysoká energetická účinnosť, ionizátor vzduchu, 3D-prúdenie vzduchu s mnohými ďalšími funkciami a špičkovým dizajnom tvoria harmonickú jednotku.
Toshiba DAISEKAI 9
Daiseikai spája dizajn na najvyššej úrovni s komfortom a účinnosťou. Perfektné vlastnosti pri prevádzke pre vonkajšiu a vnútornú jednotku, spojené s nadčasovým dizajnom, najhodnotnejším systémom vzduchových filtrov, 3D rozvádzaním vzduchu a užívateľskými vlastnosťami, ktoré splnia každé prianie.
Toshiba Multi-Split
Multi-split vonkajšia klimatizačná jednotka umožňuje pripojiť 2 až 5 vnútorných jednotiek na jednu vonkajšiu jednotku.