Vyberte výrobcu:
WIFI ovládanie na diaľku:
Energetická trieda kúrenia:
Energetická trieda chladenia:
Teplotný rozsah chladenia:
Teplotný rozsah kúrenia:
Cena:
Výkon chladenia:
Výkon kúrenia:
SEER:
SCOP:
Hlučnosť vnútornej jednotky:

Klimatizácie

Gree PULARGree PULAR
Séria PULAR Vás zaujme elegantným a nenápadným dizajnom so skrytým LED displejom. Všetky jednotky z tejto série sú štandardne vybavené WiFi modulom, pre pohodlné ovládanie pomocou Vášho inteligentného zariadenia. Disponuje siedmimi rýchlosťami ventilátora a tiež Cold plasma generátorom. Klimatizácia Pular je jedna z najtichších vo svojej triede, iba 21dB.
Gree CLIVIAGree CLIVIANovinka
Klimatizácie modelovej rady Clivia sú novinku roku 2023. Obsahujú všetko, čo si pri modernej klimatizácii môžete predstaviť ako napríklad, vstavaný WIFI modul, skrytý LED displej, ale aj UV-C lampu a plazmový ionizér pre dokonalú sterilizáciu a čistotu vyfukovaného vzduchu. Klimatizácia Gree Clivia vykuruje do vonkajšej teploty -25°C. Toto všetko dokáže klimatiizácia Gree Clivia pri hlučnosti, ktorá začína na hodnote neuveriteľných 19dB.
Gree FAIRYGree FAIRY
Fairy sa vyznačuje elegantným dizajnom, vďaka 7 rýchlostiam ventilátora je možné zvoliť požadovánú úroveň chladenia. Zabudovaný WiFi modul umožňuje pohodlné ovládanie zariadenie cez smartón a studený plazmový filter zaistí čistý a zdravý vzduch vo vašom domove. Dostupná v bielej, čiernej a striebornej farbe
Gree AMBERGree AMBER
Vďaka minimalistickému dizajnu sa nástenná klimatizácia AMBER hodí do každého interiéru. Okrem nenápadného vzhľadu zaujme jednoduchou obsluhou, 3D výstupom vzduchu a 7 úrovňami ventilátora. Moderné diaľkové ovládanie s LCD displejom pre riadenie všetkých funkcií je súčasťou dodávky tejto klimatizačnej jednotky.
Gree U-CROWNGree U-CROWN
Klimatizácie U-crown predstavujú špičku klimatizačných zariadení. Vďaka 2 stupňovému kompresoru dosahuje U-crown výborných parametrov výkonu a tichého úsporného chodu. Elegantné moderné spracovanie dizajnu uspokojí požiadavky aj najnáročnejších zákazníkov.
Gree Parapetná
Spodný výfuk vzduchu v režime ohrevu dokáže pocitovo nahradiť podlahové kúrenie, ochrana proti vyfukovaniu studeného vzduchu v režime kúrenia zaistí, že pri spustení režimu kúrenia neni v prvých minútach vyfukovaný studený alebo vlažný vzduch. Jednotka počká a vyfukuje až teplý vzduch.
Gree Kazetová
Kazetová klimatizácia dokonale splynie so stropom Vašej kancelárie. Vďaka lepšej možnosti umiestnenia klimatizácie v strede miestnosti dokonalejšie vychladí, alebo vykúri priestor. Možno pripojiť iba v kombinácii s free-match vonkajšími jednotkami.
Gree Multi-Split
Multi-split FREE-MATCH vonkajšia klimatizačná jednotka umožňuje pripojiť 2 až 5 vnútorných jednotiek na jednu vonkajšiu jednotku.
Toshiba SEIYA
Perfektný prvý krok do sveta klimatizácií s invertorovou technológiou a všetkými skutočne užitočnými funkciami. Vrátane tichého druhu prevádzky pre vonkajšiu a vnútornú jednotku
Toshiba HAORI
HAORI prináša elegantný dizajn, ktorý Vás nadchne. Účinnosť najvyššej triedy, tichý chod a zvýšená kvalita vašeho ovzdušia vďaka IAQ a plazmovým filtrom zabezpečí pohodlie domova. Inovatívna jednotka prichádza s novinkou textilného dizajnu, ktorý umožnuje výber zo štandardných farieb ako tmavo alebo bledo šedá až po výberové farby ako napríklad smaragdová zelená.
Toshiba SHORAI Edge
To najlepšie z univerzálneho modelu SUZUMI a prémiového zariadenia DAISEIKAI v jednom systéme s názvom SHORAI. Vysoká energetická účinnosť, ionizátor vzduchu, 3D-prúdenie vzduchu s mnohými ďalšími funkciami a špičkovým dizajnom tvoria harmonickú jednotku.
Toshiba DAISEKAI 9
Daiseikai spája dizajn na najvyššej úrovni s komfortom a účinnosťou. Perfektné vlastnosti pri prevádzke pre vonkajšiu a vnútornú jednotku, spojené s nadčasovým dizajnom, najhodnotnejším systémom vzduchových filtrov, 3D rozvádzaním vzduchu a užívateľskými vlastnosťami, ktoré splnia každé prianie.
Toshiba Multi-Split
Multi-split vonkajšia klimatizačná jednotka umožňuje pripojiť 2 až 5 vnútorných jednotiek na jednu vonkajšiu jednotku.
Sinclair RAY
Inovovaná séria RAY je základným radom nášho sortimentu. Tieto jednotky predstavujú cenovo dostupné riešenie bez kompromisu na kvalite. Jednotky RAY majú sympatické minimalistické rozmery aj dizajn. Jednotky disponujú základnými užívateľskými funkciami ako je tichý chod alebo funkcia I FEEL pre komfortnejšie riadenie teplôt.
Sinclair KEYON
Séria KEYON zaujme jednoduchým a čistým bielym dizajnom. Disponuje používateľskými funkciami ako je tichý chod, I FEEL pre komfortnejšie riadenie teplôt, temperovanie +8 °C a mnohými ďalšími. Samozrejmosťou je tiež možnosť ovládania jednotiek pomocou WiFi a funkcie Cold Plasma generátor (ionizátor), ktorá zvyšuje kvalitu a čistotu vzduchu v miestnosti.
Sinclair TERREL biela
TERREL, prémiová séria zameraná na dizajn. Ten zaujme nielen ladnými oblými tvarmi, ale aj 4 farebnými variantami – bielou, čiernou, striebornou a champagne. Jednotky disponujú všetkými používateľskými funkciami ako je tichý chod, I FEEL pre komfortnejšie riadenie teplôt, temperovanie +8 °C, automatický pohyb lamiel do strán a mnohými ďalšími. Samozrejmosťou je tiež možnosť ovládania jednotiek pomocou WiFi a funkcia Cold Plasma generátor (ionizátor), ktorá zvyšuje kvalitu a čistotu vzduchu v miestnosti.
Sinclair TERREL farebná
TERREL, prémiová séria zameraná na dizajn. Ten zaujme nielen ladnými oblými tvarmi, ale aj 4 farebnými variantami – bielou, čiernou, striebornou a champagne. Jednotky disponujú všetkými používateľskými funkciami ako je tichý chod, I FEEL pre komfortnejšie riadenie teplôt, temperovanie +8 °C, automatický pohyb lamiel do strán a mnohými ďalšími. Samozrejmosťou je tiež možnosť ovládania jednotiek pomocou WiFi a funkcia Cold Plasma generátor (ionizátor), ktorá zvyšuje kvalitu a čistotu vzduchu v miestnosti.